Helmer Christiansen A/S

Snedkergangen 6

DK-2690 Karlslunde

Telefon: +45 46152955

E-mail: firma@h-c.dk

CVR nummer: 17 35 16 80

 

Indehaver:    
Civilingeniør Niels Techen mobil 40360246 mail: niels@h-c.dk
     
Administration/Økonomi:    
Jytte Andersen mobil 51609752 mail: jytte@h-c.dk
     
Daglig leder:    
Bo Strømsted mobil 28793090 mail: bo@h-c.dk
     
Byggeleder:    
Hans Kristensen mobil 28793072 mail: hans@h-c.dk
     
Byggeleder:    
Lars Gyde Kristensen mobil 51305510 mail: lars@h-c.dk
     
Byggeleder:    
Frank Fiala mobil 24988525 mail: frank@h-c.dk
     
Byggelder:    
Steen Jensen mobil 23368824 mail: steen@h-c.dk
     
Malerkonduktør:    
Verner Vintersfjord mobil 40206019 mail: verner@h-c.dk
     

Klik her for at se vores serviceattest.

 

Vi søger dygtige tømrersvende, der har lyst til at arbejde i et firma med stor medindflydelse.

Du skal have kørekort. Lønnen forhandles individuel.  Kontakt Bo Strømsted på 28793090.

Helmer Christiansen A/S

Snedkergangen 6 · DK-2690 Karlslunde

Telefon: +45 46152955 · E-mail: firma@h-c.dk

CVR nummer: 17 35 16 80